Honda HR-V Anasayfa > Otomobil > Honda Hr-V

Honda HR-V GENEL BAKIŞ
KARŞINIZDAHONDA HR-V
HAYRAN BIRAKAN ŞIK TASARIM

Dünyanın en çok satan küçük SUV* modelini, bir coupe’nin çekici çizgileriyle görmeye ve hep hayalini kurduğunuz o benzersiz sürüş deneyimini yaşamaya hazır olun. Honda HR-V’nin kullanım kolaylığı ve pratikliği ile, bırakın hayat sizi nereye götürürse götürsün.

*Kaynak: JATO Dynamics (Satış periyodu Ocak 2015 - Aralık 2017). Kapsadığı pazarlar EU + EFTA, NAFTA, Çin, Japonya, Brezilya, Rusya, Hindistan, 02 Endonezya, Avustralya, Arjantin, Güney Afrika, Güney Kore, Tayland, Vietnam.
BEKLENTİLERİ AŞAN DİNAMİK TASARIM

Honda HR-V’nin dinamik tasarımı, görenlerin kalp atışlarını hızlandırıyor. Kendine has tasarım çizgileriyle fazlasıyla çekici görünen Honda HR-V, aerodinamik yapısıyla da tüm bakışları üzerine çekiyor. Krom ön ızgarası, şık LED ön farları, göz dolduran arka krom kaplaması ve sportif ön tamponu ile görünümü hem çok zarif, hem de çok güçlü. Üstelik Honda HR-V, farklı kullanım koşullarına uyum sağlayarak yanınızdan ayrılmazken, yakıt tasarrufuna da katkı sağlıyor.

ONUNLA HER YOLCULUK BÜYÜK BİR KEYİF

İhtiyacınız olan her şey, tam da bulmak istediğiniz yerde. Honda HR-V’nin büyük bir özenle tasarlanan şık ön konsolu, modern teknolojisi ile son derece kullanışlı bir yapı sunuyor. Çift bölgeli klima, elektrikli ayarlanabilir yan aynalar, ısıtmalı ön koltuklar ve yeni premium deri-kumaş koltuklar da, her bir yolculuğu keyfe dönüştürüyor.

RENKLER